Zgłaszanie stron do katalogów


Efektywnym elementem pozycjonowania jest tworzenie bazy linków zewnętrznych odnoszących do strony pozycjonowanej.

Przede wszystkim chodzi tutaj o linki bezpośrednie, a więc takie które prowadzą do danej strony bez korzystania z żadnych przekierowań.

Strona, która posiada dużo linków zewnętrznych jest lepiej „traktowana” przez roboty wyszukiwarek, a tym samym staje się lepiej oceniania w procesie przyznawania ilości punktów Page Rank przez wyszukiwarkę Google.

Dzięki katalogom stron, czyli specjalnie stworzonym witrynom, w których umieszcza się ręcznie linki do pozycjonowanych serwisów z krótkim opisem zawierającym frazy kluczowe, możliwe jest budowanie Link Popularity.

Oferujemy swoim Klientom usługę ręcznego dodawania stron do katalogów z indywidualnie dostosowaną i przemyślaną częstotliwością, dzięki czemu nie narażamy swoich klientów na wyrzucenie z wyników wyszukiwania z powodu zbyt dużego przyrostu linków zewnętrznych. Ręczne dodawanie do katalogów zabezpiecza przed zbyt dużą wygenerowanych linków, co powoduje np. korzystanie z automatów do dodawania stron.

Dodawanie linków do katalogów stron jest działaniem bardzo czasochłonnym, które opiera się na systematyczności. W związku z tym nasz zespół pracuje nad tym wyjątkowo rzetelnie.