O nas


Jestesmy zespołem profesjonalistów, dla których najważniejsze jest zadowolenie Klientów z efektów naszej pracy. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w każdy projekt oraz ponad czteroletniemu doświadczeniu w branży Search Engine Marketingu udaje nam się spełniać dotychczasowe oraz wychodzić naprzeciw kolejnym oczekiwaniom. Nasza specjalnością jest tworzenie indywidulnie dopasowanych kampanii reklamowych, które mają precyzyjnie określony cel.

Podstawą naszej działalności jest Search Engine Marketing, jednak swoim Klientom oferujemy  również działania z zakresu marketingu internetowego w obrębie społeczności internetowych. Dotyczy to zarówno tzw. buzz marketingu, działalności na portalach społecznościowych jak również viral marketingu.

Działania pozycjonerskie są prowadzone w sposób kompleksowy przy pracy całego działu Marketingu w Wyszukiwarkach Internetowych jak również przy wsparciu grupy programistów.
Dzięki temu, że pozycjonowanie przeprowadzamy zgodnie z zasadami White SEO, jest to usługa  bezpieczna i w pełni uczciwa.

O naszej skuteczności i sukcesach świadczy nie tylko lista naszych Klientów, ale również posiadane przez nas najważniejsze w tej branży certyfikaty Google AdWords Qualified Individual. Nasza wyspecjalizowana i ciągle podnosząca kwalifikacje kadra, jest doceniania w środowisku  branżowym, co sprawia, że nasi pracownicy biorą czynny udział  w różnych przedsięwzięciach dotyczących marktingu internetowego.

Partnerzy: